fbpx

O nas

Witaj w Strefie Sushi!

Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, pełne smaków, kolorów i pasji. Wielbiciele japońskiej kuchni znajdą u nas swoje ulubione rolki i zestawy sushi. Postawiliśmy na kuchnie every day – codziennie świeżą i przystępną cenowo. W naszym menu znajdziecie też przystawki, desery, cydr i rzemieślnicze piwo produkowane w lokalnym browarze Przetwórnia Chmielu w Książenicach.

Znajdujemy się w Książenicach w obiekcie sportowym Strefa Ruchu Książenice, w cichej i spokojnej okolicy, oddalonej 7 km od centrum Grodziska Mazowieckiego i 3 km od zjazdu z trasy S8 w Siestrzeni. Dopełnieniem mile spędzonego czasu w Strefie Sushi jest klimat i atmosfera, którą stworzyliśmy przez przyjazne wnętrze i profesjonalną obsługę. 

W naszej ofercie mamy także możliwość dowozu zamówienia pod wskazany adres do domu, pracy lub na różne okazje.  Dowozimy w takie miejsca jak Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna, Otrębusy, Nadarzyn, Żabia Wola czy Żelechów. Możesz do nas wpaść na szybki lunch lub zostać na dłużej.

Szef kuchni zaprasza

Hubert

Hubert to kucharz z wieloletnim doświadczeniem, które zdobył w warszawskich restauracjach zagłębiając techniki kuchni polskiej, hiszpańskiej, włoskiej, argentyńskiej i japońskiej. Od najlepszych uczył się sztuki robienia sushi, w której obecnie się specjalizuje.

Call Now Button