fbpx

O nas

Witaj w Strefie Sushi!

Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, pełne smaków, kolorów i pasji. Wielbiciele japońskiej kuchni znajdą u nas swoje ulubione rolki i zestawy sushi, a także makarony Yaki Udon, Rameny, Zupy Miso, a także nasze autorskie Burgery! W naszym menu znajdziecie też przystawki, desery, cydr i rzemieślnicze piwo produkowane w lokalnym browarze Przetwórnia Chmielu w Książenicach.

Znajdujemy się w Książenicach w obiekcie sportowym Strefa Ruchu Książenice, w cichej i spokojnej okolicy, oddalonej 7 km od centrum Grodziska Mazowieckiego i 3 km od zjazdu z trasy S8 w Siestrzeni. Dopełnieniem mile spędzonego czasu w Strefie Sushi jest klimat i atmosfera, którą stworzyliśmy przez przyjazne wnętrze i profesjonalną obsługę. 

W naszej ofercie mamy także możliwość dowozu zamówienia pod wskazany adres do domu, pracy lub na różne okazje. Dowozimy w takie miejsca jak Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna, Otrębusy, Nadarzyn, Żabia Wola czy Żelechów. Możesz zamówić z dowozem lub na wynos, telefonicznie lub online!